SPORT

Nuk ndalet Arsenal, shënon golin e tretë (VIDEO)

Arsenal e ka marrë përpara Liverpoolin në këtë ndeshje të vlefshme per cerekfinalen e Carabao Cup.

Pas dy golave që përmbysën gjithcka me Torriera dhe Martinelli është sërish talenti i cili shënon golin e tij të dytë përsonal dhe të 3 për Arsenalin në minutën e 36′

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483