SPORT

Nuk ndalen golat sonte, Liverpooli përsëri barazon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO)

Një super ndeshje është duke u zhvilluar momentalisht mes Liverpool dhe Arsenalit, shkruan kosova.info.

Një mori golash janë shënuar në këtë ndeshje ku numri i golave të shënuar ka arritur të shkojë në 10 të.

Është pikërisht Divock Origi që shënoi në minutën 4’tërt të minutave shtesë.

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483