Show Biz

Nuk ka më dyshime, Mozzik konfirmon gjithçka në lidhje me Loredanën

Mozzik dhe Loredana janë përfolur së fundmi në media për një ftohje të marrëdhënies mes tyre. Thashethemet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e Loredanës, ndërsa as nuk e uroi me këtë rast.

Gjithashtu ai nuk ishte present as në prezantimin e projektit të saj të fundit muzikor. Por duket se këngëtari ka vendosur së fundmi të reagojë duke shuar disi thashethemet për ndarje.

Ai ka shpërndarë në instastory një foto në studio ku shfaqet së bashku me Loredanën, ndërsa ka shpërndarë edhe një pjesë të klipit të saj të ri.

Ja pra që Mozzik është suportuesi kryesor i Loredanës.

suport.jpg