Kosova

Nuk e respektoi orën policore, zyrtari i rendit e “fshinë” me shkelma qytetarin (Video)

Një veprim pahijshëm ka ndodhur nga një zyrtar policor në Prishtinë.

Sipas Indeksonline në pamjet e publikuara shihet se si një person goditet me shqelm nga polici.

Veprimi ndodhi mbrëmë (e hënë) në Kodrën e Trimave.

Arrestimi i këtij personi erdhi pas moszbatimit të “orës policore”, të vendosur nga Qeveria e Republikës, për shkak të pandemisë covid-19.

Më poshtë pamjet:

Prishtinë- Shkelet ora policore, policia arreston dhe “maltreton” në pranga qytetarin

Gepostet von IndeksOnline am Montag, 30. März 2020