Show Biz

Nuk e dinin që po fotografoheshin, Dua dhe Anwar shfaqen në momente intime

Dua Lipa dhe Anwar po shijojnë më së miri lidhjen e tyre dhe nuk ngurojnë për asnjë çast ta tregojnë dhe në rrjete sociale.

Ditën e djeshme çifti ësthë fotografuar në momente intime në plazhet e Malibusë.
Në fotot në fjalë, Dua dhe Anwar shihen vazhdimisht duke shkëmbyer puthje të nxehta e madje edhe ndonjë prekje , me siguri pa e ditur se dikush po i fotografonte.

Ylli i hitit “New Rules” dukej në super formë me një palë rroba banje Versace, ndërsa modeli, vëllai i Gigi dhe Bella Hadid, shihet i veshur me një kostum sërfi.

Kujtojmë se lidhja e tyre pushtoi mediat ndërkombëtare rreth dy muaj më parë dhe u konfirmua fare shpejt nga të dy ata, falë postimeve në rrjetet sociale.

Image
Image
Image
Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483