Show Biz

Nora publikon disa foto të nxehta, në këtë mot të ftoftë

Nora Istrefi ka postuar disa fotografi profesionale ku shkëlqen në fotoesionin e inspiruar nga vitet e 90’ta.

Këngëtarja Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të nxehta në këtë ditë të ftohtë e me borë.

Ajo shihet në veshje prej farmerke dhe me një korset që i zbulon gjoksin, teksa pozon në një ambient me trëndafila.

Nora shfaqet në super formë dhe me grim të inspiruar pikërisht nga vitet e 90’ta, derisa pozon para aparatit të Norik Ukës.

Shumë ndjekës, miq e kolegë të këngëtares i kanë lënë komente të shumta duke treguar se sa shumë i pëlqejnë këto foto të reja ku Nora po duket për mrekulli.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.