Show Biz

Nora Istrefi sjell hitin “Asni gotë”

Para disa ditësh Nora Istrefi paralajmëroi këngën e re.Ku ajo sot u finalizua me videoklip.

Ajo pas një periudhe të gjatë që nga projekti i saj i fundit “Gabime” nuk është që sjelli ndonjë projekt të ri.

Nora vendosi që projekti i saj i radhës të jetë një duet me Dj.Mixey ku ata bashkuan forcat dhe lajmëruan një super hitë për këtë sezonë verore.

Tani projekti i tyre është i finalizuardhe lansuar online, dyshja sjelli një këngë ritmike.Kënga u mirëpritë mirë që nga lansimi i saj i parë./Kosova.info/