Show Biz

Nora Istrefi , Shpërthen në lot gjatë emisionit

Nora Istrefi këngëtarja e cila vitin e kaluar la prapa krahëve një divorc, ka qenë e ftuar në një nga emisionet shumë të komentuar ku është shfaqur si kurrë më parë

Nora Istrefi do të jetë e ftuara e radhës në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” te Arbana Osmani, emision ky i cili është i mbushur me plotë emocione.

Nora u përball me shumë befasia në këtë emision, të cilin të plot mund ta shihni të shtunën.

https://www.instagram.com/p/B76DfhygIMH/?utm_source=ig_web_copy_link

Një ndër befasiat dedikuar Norës ishte edhe pjesmarrja e nënës së saj e cila si kurrë më parë u shfaq duke kënguar. Suzana Istrefi që nga vdekja e burrit, babait të Norës nuk kishte kënduar asnjëherë dhe kjo ishte hera e parë.

“Të shtunën, histori të jashtëzakonshme tek “Dua të të bëj të lumtur” Special guest @noraistrefi që ka derdhur më shumë lot se çdo artist tjetër që ka ardhur”, ka shkruar Arbana Osmani në videon promo të publikuar në Instagram.

Shfaq më shumë
//nessainy.net/4/3473483