Show Biz

Nora Istrefi shkëlqen në fotografinë e fundit

Nora Istrefi është padyshim një nga femrat më hot të botës së muzikës.

Edhe pse ka kohë që ajo nuk ka publikuar asnjë projekt muzikorë, por prapë vazhdon të jetë më e komentuara në mediat rozë.

Ajo me format trupore herë pas herë provokon me poza të ndryshme.

Nora kujdeset në detaj për çdo paraqitje të saj, jo vetëm në klipe, por edhe gjatë jetës së përditshme.

E tillë është dhe paraqitje e radhës, ndërsa këngëtarja shfaqet e veshur e me ngjyrë bezhë dhe kafe.

Ndryshe ajo ka thënë para disa javëve ka thënë që shumë shpejt do të fillojë një biznes personal, pa dhënë asnjë detaj.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483