ROZË

Nora Istrefi “superpjeshka” e modës kosovare

Një nga këngëtaret e njohura të estrades kosovare, tash e disa vite po qëndron në skenë qoftë nga muzika që bën por edhe nga paraqitjet që bën në publik.

Rrjetet sociale qoftë Instagrami,Facebooku e të tjerë kanë mundësuar platformen e publikimit të fotografive e që këto të fundit kanë mundësuar promovimin e estrades kosovare. Nora Istrefi këtë mundësi nuk e lë për të ikur, dhe në postimin e fundit të saj ajo paraqitet shumë elegante, seksi dhe tërheqëse, shkruan Kosova.info.

Linjat e saja trupore në fotografinë e saj, ku ajo ishte e veshur me xhinse dukeshin mjaft atraktive.

Aktualisht, Nora po shijon suksesin e bashkëpunimit mes saj dhe motres, e cila u mirëprit nga publiku.