Show Biz

Noizy ofendon rëndë gazetaren shqiptare

Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku që njihet me emrin artistik Noizy ka thumbuar publikisht gazetaren shqiptare Dasara Karaiskaj.

Me një postim në ‘Instastory‘, reperi ka publikuar imazhe të saj dhe e ka ofenduar rëndë.

‘Dhembë kalbura‘, ka shkruar ai në fotot të cilat ia ka publikuar.

Ndryshe, reperi si projekt të fundit ka ‘Kallabllak‘ me 6 milionë shikime në YouTube.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.