Show Biz

Noizy nuk din të ndalet prapë me projekt të ri

Siq duket Noizy lideri i OTR do t’i bashkojë forcat me Azetin.

Noizy gjatë këtyre muajve ka qenë shumë aktiv në rrejtet sociale.

Ai  solli deri më tani disa këngë solo dhe duete siq janë:Kënga Toto në bashkëpunim Raf Camora ,S4MM me këngën La Familia,Azet ft Zuna me këngën “Kriminel”,”Luj edhe pak”,”Drejt suksesit” në bashkëpunim me Alban SkenderaJ,”Ajshe”,”Gjuha e Kampionatit”e shumë hite të tjera.

Noizy po sjell bashkëpunime duke ju mundësuar këngëtarëve të rinjë në muzikën e tyre.

Pas disa kohësh, lideri i OTR do t’i bashkojë forcat me Azetin,reperin shqiptar që po bën namin në Gjermani viteve të fundit duke korrur sukses në audienca të ndryshme europiane.

Mbetet të shihet nëse do të përsëritet suksesi i projekteve paraprake të cilat kanë qenë në bashkëpunim nga dyshja./Kosova.info/

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.