Show Biz

Noizy: Miku im italian goditet me shishe nga një fanse e tij

‘Çfarë të kam bërë’  teksa 22 vjeçarja përgjigjej : Ju e dini shumë mirë, ju e dini shumë mirë’.

Më vonë është raportuar se e reja kishte mbërritur me tren nga Moiano një qytet në provincën e Benevento me qëllim që ti afrohej idhullit të saj.

Miku i Noizyt, reperi i njohur italian goditet me shishe nga një fanse e tij

Ajo është shprehur për oficerët e policisë lokale të Buccinasco se kishte thjesht dëshirë ta takonte.

Por në realitet ajo fillimisht goditi Bmw X2 të parkuar në rrugë pastaj sapo u ngjit mbi portë ajo shënjestroi gjithçka që ishte para tij duke shkatërruar vazot dhe objektet në kopsht, por shënjestra e saj padyshim ishte Ghali të cilin fillimisht filloi ta godiste me shishe sapo ai u shfaq.  

Kujtojmë që Ghali është miku i ngushtë i reperit shqiptar Noizyt me të cilin dy vite më parë solli dhe bashkëpunimin e suksesshëm ‘Parku i lojrave’ .

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.