Show Biz

Noizy feston ditëlindjen e tij të 34-të

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit në estradën shqiptare.

Që vite më parë ai ka zënë vend të veçantë në industrinë muzikore, ndërsa tani vlerësohet tej mase për prodhimtaritë e tij.

Sidoqoftë kësaj, dita e sotme (e diel) duket të jetë speciale për të, pasi feston ditëlindjen e tij të 34-të.

View this post on Instagram

Zinjo

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ku familjarë, kolegë dhe fansa kanë uruar reperin.

Pjesa më e madhe e tyre që shpërndanë fotografinë e Noizyt me mbishkrime, e paraqisnin reperin me makina luksoze e të rrethuar me para.

Derisa ai feston, “Party Turn Up” është projekti i tij i fundit, që u pëlqye në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së tij .

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.