Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Ndeshja Shkupi – Ballkani, ja ku mund të sigurohen biletat për mysafirët

Shkupi dhe Ballkani do të përballen të enjten në kuadër të fazës play-off të Conference League.
Ndeshja e parë do të luhet në Shkup.

Tifozët e skuadrës suharekase, të cilët kanë vendosur që të udhëtojnë në përkrahje të klubit të tyre, tashmë e kanë një mundësi të sigurimit të biletave online.

Në një postim të bërë së fundi nga faqja zyrtare e Shkupit është publikuar edhe linku i sigurimit të këtyre biletave, të cilin e gjeni këtu.

Go to TOP