Love & Sex

Njihuni me yjet e famshëm që nuk bënë seks deri në natën e martesës(FOTO)

Është një numër i madh i të famshmëve, që kanë folur hapur për vendimin e tyre që të presin deri në martesë që të kenë marrëdhënie seksuale me partnerët e tyre.
Image

Adriana Lima

Adriana Lima u martua me Marko Jaric në vitin 2009 kur ishte 27 vjecare dhe ishte e virgjër deri natën e martesës.

“Seksi është për martesë” tha ajo për GQ në vitin 2006.

Image

Jessica Simpson

“Virgjëria është ‘cool’ dhe seksi,” tha Jessica në vitin 2000. “Virgjëria është dicka që e ruaj fort.” Ajo ishte 22 vjecare kur u martua me Nick Lachey.

Image

Justin dhe Hailey Bieber

Cifti i famshëm pritën deri natën e martesës që të konsumonin dashurinë e tyre. Justin pranoi se ata qëndruan larg seksit deri në natën e martesës së tyre në shtator të vitit 2018.

Justin tha për Vogue “Desha që t’ia dedikoja veten Zotit në atë mënyrë sepse e ndjeja se ashtu ishte më mirë për shpirtin tim. Unë besoj që Zoti më ka bekuar me Hailey si rezultat. Ti shpërblehesh për sjellje të mirë.”

Image

Mariah Carey dhe Nick Cannon

“Të dy kemi besime dhe qëndrime të njëjta dhe un mendova se do ishte ende më e veçantë nëse do të prisnim deri natën e martesës,” tha Mariah për The Mirror.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.