Show Biz

Njihuni me bashkëshortin e Fjolla Krasniqit

Siç është bërë e ditur, këngëtarja e mirënjohur kosovare, Fjolla Krasniqi, është martuar.

E bukura e skenës muzikore i ka dhënë fund beqarisë. Bashkëshorti i këngëtares së njohur, është Fadil Dreshaj.

Derisa u shprendan fotot nga nata e beqarisë, askush nuk ishte në dijeni të lidhjes së këngëtares, e cila ka ditur ta mbajë larg syrit të publikut jetën private.

Këngëtarja Fjolla Krasniqi mbrëmë është martuar, në një ceremoni private.

Dasma është zhvilluar në Pejë, vendin e origjinës së bashkëshortit të Fjollës.

FOTO

Bashkëshorti i këngëtares quhet Fadil dhe një fotografi nga dasma ua sjellim në vijim.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort