Kosova

Një mashkull dhe një femër të arrestuar për prostitucion në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i marrjes me prostitucion ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prizren, shkruan Kosova.info.

Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër të dy K/Shqiptarë dhe të njëjtit pas intervistimit në konsultim me gjyqtarin e Gjykatës Themelore Prizren, Divizioni për Kundërvajtje, janë liruar në procedurë të rregullt.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483