Kosova

Një mashkull dhe një femër sulmojnë një polic në Kamenicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një polic është sulmuar gjatë ditës së djeshme në Kamenicë, shkruan kosova.info.

Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër K/Shqiptare pasi që të njëjtit kanë sulmuar policin mashkull K/Shqiptar.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483