Kombëtare

Një i mitur në Mitrovicë, sulmon seksualisht një viktimë femër, po ashtu e mitur

Sipas raportit 24 orësh të policisë, rasti ka ndodhur në pjesën jugore të qytetit – shkruan Kosova.info

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar (i mitur), pasi që i njëjti ka sulmuar seksualisht viktimën femër kosovare (e mitur). Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt” – thuhet në raportin e policisë./Kosova.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.