Show Biz

Një grua futet në sfilatën Chanel, shikojeni reagimin epik të Gigi Hadid (VIDEO)

Gigi Hadid u tregua shumë e kujdesshme për të shmangur një skandal në sfilatën e fundit të Chanel në Javën e Modës në Paris.

Një grua e paftuar, por e veshur bukur u ngjit në skenë ndërkohë që modelet po sfilonin dhe nisi të pozonte për qejfin e saj.

Gigi e kapi menjëherë situatën dhe në vend që të largohej apo të alarmohej, e shoqëroi gruan në pozat e saj, për ta marrë atë më pas me vete.

Gruaja e paftuar dhe modelja seksi dolën pa shumë zhurmë nga sfilata e megjithatë të pranishmit arritën të filmonin momentin.

Gigi u tregua e zonja duke nxjerrë me lezet jashtë pasarelës zonjën, e cila me sa duket kishte nevojë për shumë vëmendje!

Më poshtë mund të shikoni videon!


Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.