Rajoni

Një 22-vjeçar mbytet në Gjirin e Lalzit

Një 22 vjeçar  shtetas shqiptar, është mbytur tek Gjiri i Lalzit.

Mësohet se personi i mbytur është E.S nga Tirana dhe ishte bashkë me shokët.

Kanë qënë shokët e tij, ato që kanë vënë alarmin dhe pavarësisht ndërhyrjes së policisë ende nuk është mundur të gjeje.

Rreth orës 12:15, në Gjirin e Lalëzit, është mbytur në det shtetasi E. S. 22 vjeç, banues në Tiranë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ky është viktima e parë e sezonit të saponisur turistik.