Kosova

Nipi i Milaim Zekës humb betejën më sëmundjen e rëndë, vdes në moshën 23 vjeçare

Denis Gullbovci, nipi i kreut të Partisë Euroatlantike të Kosovës, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme, njofton kosova.info.

Ai i kishte i diagnostifikuar me një sëmundje të rëndë në tru. Denisi ishte duke studiuar arkitekturën mirëpo ai nuk i mbijetoi plagëve dhe vdiq në moshën 23 vjeçare.

Lajmi e bëri të ditur Milaim Zeka përmes një shkrimi në Facebook ku shprehu dhimbjen e madhe që ndjen.

“Sot iku per ne boten tjeter djali i motres time, Denis Gezim Gullbovci. Kam humbur njeriun me te dashur te jetes time.
Lamtumire engjull. Pushofte ne paqe shpirti Yt. Shume do na mungosh te gjitheve! ”, ka shkruar Zeka