ROZË

Nicole Scherzinger tregon linjat (FOTO)

Trupin e saj marramendës e ka reklamuar rregullisht në të kaluarën, me veshje të ndryshme joshëse.

Dhe, Nicole Scherzinger, 41-vjeçare, njëjtë ka vepruar përsëri, këtë javë, teksa ka pushuar bashkë me një mike të ngushtë nën rrezet e diellit.

Këngëtarja amerikane nga grupi Pussycat Dolls i ka ngritur temperaturat gjithandej, duke pozuar me bikini, që ia nxirrnin në pah fizikun fantastik në pishinë. /gazeta express

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483