Show Biz

Nicki Minaj dhe Eminem në një lidhje dashurie?!!!

Gjatë këtyre viteve Nicki Minaj është përfolur për shume lidhje të saj duke filluar nga Drake ,Meek Mill dhe Nas.

Tani me sa duket ajo ka filluar një lidhje te re dhe at me Eminem kjo po që ishte befasi.

Ne një video të postuar në llogarinë e saj Instagram ajo shihet duket kënduar një pjese të një teksti ku thotë:”Unë jam ende duke fluturuar, duke u lidhur me një djalë të bardhë,”

Dhe nga një pytje që i është bërë nga gazetaret se është duke takuar Eminem ajo u përgjigj vetëm me një “Po”