Kombëtare

Nga rrënojat në Thumanë nxirret një i gjallë dhe një i vdekur

Forcat e shpëtimit kanë arritur të nxjerrin të gjallë nga rrënojat një 57-vjeçar nga pallati i shembur në Thumanë.

Ai është Bert Cara, 57 vjeç, banor i pallatit, i cili është transportuar menjëherë drejt Spitalit të Traumës. Dyshohet se ende nën rrënoja të këtij pallati gjenden edhe 5 persona të tjerë.

Po ashtu forcat e shpëtimit kanë nxjerrë një tjetër trup të pajetë.

Shfaq më shumë