Life Style

Nga lëvizjet sensuale tek kërcimi mbi divane e tavolina, Morena Taraku “e djeg” gjatë izolimit

Morena ka ndarë me 1 milionë ndjekësit e saj momente nga izolimi dhe duket sikur nuk po ia kalon aspak keq.

Këngëtarja zgjodhi të kalojë kohën duke u kujdesur për dy qentë e saj, si edhe të kërcejë mbi tavolinë dhe divane.

Në një prej videove shihet duke qëndruar në divan me qentë e saj dhe me lëvizje sensuale lëvizën nëpër shtëpi.

Ndërsa nuk harron të përcjellë mesazhet për fansat e saj që të qëndrojnë në shtëpi dhe të sigurtë.