SPORT

Nëse ndodh mrekullia me Tottenhamit, Shkëndija në ‘Play Off’ do të përballet me…

Shkëndija e Tetovës do të ketë një ndeshje shumë të vështirë në raundin e 3-të kualifikues në Ligën e Europës, aty ku do të përballet me Tottenhemin.

Nëse ndodh mrekullia dhe eliminohet skuadra britanike atëherë Shkëndija në fazën “Play Off” do të ketë një kundërshtar më të lehtë në letër.

Pas shortit, është njoftuar se fituesi i çiftit Shkëndija-Totenhem, do të luajë më 1 tetor me fituesin e çiftit Rosotv Makabi Haifa.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.