Life Style - Funny

Nëse jeni ‘single’ do…! Ja si pritet të jetë stina e verës për këto shenja të horoskopit

Sezoni i nxehtë i verës na tundon për aventura dhe flirtime të reja dhe yjet na tregojnë periudhat më të favorshme për punët tona të zemrës.

Vera ka filluar dhe në këto ditë të nxehta është e natyrshme të mendosh për dashurinë dhe çfarë na pret në muajt e ardhshëm.

Por si do të jetë Vera për shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë:

Peshorja

NËSE JENI ÇIFT: Nëse jetoni me partnerin tuaj, mund të keni nevojë për një periudhë pushimi. Muaji gusht mund të jetë vendimtar për të përcaktuar të ardhmen e çiftit. Ajo që ju bashkon më shumë me partnerin është një mirëkuptim i fortë seksual.

NËSE JENI SINGLE: Miqtë tuaj mund t’ju prezantojnë me një person shumë interesant, por mos prisni që të tjerët të lëvizin. Marsi ju fton të jeni të guximshëm dhe të bëni hapin e parë drejt personit që ju pëlqen. Mos bëni shumë plane për të ardhmen.

Shigjetari

NËSE JENI ÇIFT: Pushimet verore krijojnë mirëkuptim më të madh mes jush dhe partnerit tuaj. Marrëdhënia juaj është e qetë, por në korrik ju mund të keni nevojë për një kompromis të vogël që do të kënaqë si ju dhe partnerin tuaj. Dialogu i mirë është gjithmonë zgjidhja e duhur.

NËSE JENI SINGLE: Yjet me siguri nuk ju bëjnë të humbisni mundësinë e flirtimeve të reja apo aventurave të verës. Muaji më i keq mund të jetë korriku. Shmangni bërjen e premtimeve nëse nuk jeni të sigurt se mund t’i mbani ato në muajt e ardhshëm. Më mirë të parandalosh sesa të kurosh.

Virgjëresha

NËSE JENI ÇIFT: Korriku është muaji më i mirë i gjithë verës dhe me miratimin e Saturnit dhe Plutonit mund të filloni të bëni projekte të rëndësishme për çiftin (si bashkëjetesa, martesa ose fëmija). Edhe jeta seksuale është fantastike.

NËSE JENI SINGLE: Në muajin korrik inkurajohen takime të reja. Në muajin gusht, Marsi sjell kuptime erotike, por jo sentimentale. Ju nuk doni të humbni kohën në aventurat e një nate dhe preferoni të prisni për të takuar personin e duhur për të ndërtuar diçka.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.