Kombëtare

Në Shqipëri 13 raste të reja me COVID-19, numri i të prekurve shkon në 446

Ka shkuar në 446 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Gjatë përditësimit të sotëm nga Ministria e Shëndetësisë bëhet e ditur se përgjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar 13 raste të reja.

Aktualisht deri më tani kanë humbur jetën 23 persona.

Deri në këto momente janë testuar 3877 raste të dyshuara dhe prej tyre janë të konfirmuar pozitivë me COVID-19, 446 raste.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.