Kosova

Në Serbi 7 viktima dhe 287 raste pozitive me koronavirus, në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit, siç raportojnë mediat e Beogradit, në Serbi janë shënuar 287 raste të reja me koronavirus, ndërsa si pasojë e infektimit me këtë virus kanë vdekur 7 persona.

Numri i të testuarve në këtë shtet tashmë ka shkuar në 703.246 persona.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.