Life Style - Funny

Në përvjetorin e Kiara Titos, nuk mungoi as zëri i Butrint Imerit

Kiara Tito ka festuar ditën e djeshme 25-vjetorin e saj, në një festë të organizuar me miqtë dhe njerëzit e dashur.

Kiara ka ndarë me ndjekësit një video ku shikohet duke kërcyer dhe mjaft e lumtur, në një këngë që në fakt këndohej nga Butrint Imeri.

Gjithashtu ajo mori mjaft vëmdneje me stilin e veshjes së saj në këtë festë, ku dukej mjaft në formë dhe joshëse me një dekolte të hapur.

Kujtojmë se vetëm disa kohë më parë, moderatorja ka pohuar se vitin e lënë pas fitoi betejën me ‘Covid’, por dhe një simpati të re për këngëtarin, Young Zerka.

Image
Image