Kosova

Në këto komuna mund ta gjeni sot Vjosa Osmanin

Në ditën e nëntë të fushatës zgjedhore, kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani do të mbajë tubime me qytetarët në tri komuna.

Osmani do të jetë sot në Viti, Kamenicë dhe Prishtinë.

Njoftimi i plotë:

Sot (e enjte), më datë 3 tetor 2019, kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr. Vjosa Osmani merr pjesë në këto tubime:

Në orën: 15:00, në sheshin e qytetit, në Viti.
Në orën 17:00, në Shtëpinë e Kulturës, në Kamenicë.
Në orën 19:00, në shkollën fillore “Ismail Qemali”, në Prishtinë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.