Show Biz

Në këtë ditë të ftohtë, Tayna e ndez rrjetin me foto në bikini

Taynën ka filluar ta marrë menjëherë malli për verën.

Reperja Tayna nëpërmjet disa postimeve në Instagram ka lënë të kuptohet se menjëherë ka filluar që t’i mungojë vera.

Ajo i ka publikuar dy fotografi ku shfaqet me bikini në plazh dhe pranë njërit postim ka treguar se po i nevojitet edhe një pushim në det.

Tayna ndryshe po e shijon suksesin e projekt të ri muzikor, këngës ‘Sicko’ e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.