Kronika e zezë

Ndërron jetë mjeku i njohur, u infektua me Covid-19 dy javë më parë

Ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 dhe disa sëmundjeve bashkëshoqëruese mjeku nga Kavaja Sefer Dervishi.

Prej dy javësh ai ishte i shtruar në spitalin “shefqet Ndroqi” ku po merrte trajtimin mjekësor, por nuk ka arritur t’ja dalë në lufëtn me virusin vdekjeprurës.

Mjeku Dervishi kishte edhe sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483