Ndalohet një person i dyshuar lidhur me rastin e vrasjes në Ferizaj

FacebookXEmailWhatsAppProkuroria Themelore në Ferizaj, njofton opinionin publik se sot rreth orës 14:40 në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” në Ferizaj, ka ndodhur një rast i vrasjes dhe sipas informatave të para dyshohet se si pasojë e të shtënave me armë zjarri, ka ndërruar jetë një person- e gjinisë femërore, ndërsa, një person tjetër- i mitur, ka mbetur i plagosur.  I dyshuari në këtë … Vazhdoni me leximin e Ndalohet një person i dyshuar lidhur me rastin e vrasjes në Ferizaj