Kosova

Mustafa mbërrin në Kuvend, pritet takimi me Kurtin

Ishte paralajmëruar më herët gjatë ditës se do të mbahet një takim nga ora 16:00 liderit të VV-së, Albin Kurti, dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

Në këto momente, Mustafa, i shoqëruar nga bashkëpunëtorë të partisë, ka arritur në ambientet e Kuvendit të Kosovës.

Ndërsa, për Kurtin nuk dihet ende nëse ka mbërritur.

Ndërkaq, Mustafa nuk ka pranuar të flasë me gazetarë para takimit me Kurtin.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483