Show Biz

Mozzik zgjedh mes Kidës dhe Loredanës

Mozzik ka shpalosur shumë gjëra nga jeta e tij mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Reperi më i përfolur në trojet shqiptare, është kthyer së fundmi për të jetuar në Kosovës pasi është ndarë nga Loredana, me të cilën ndajnë vajzën e tyre Hanën.

Në rubrikën “Mozzik iu përgjigjet fansave”, reperi foli për ish gruan pasi i është dashur të zgjedhë mes saj dhe Kidës.

Së kë zgjodhi artisti e kuptoni duke shtypur videon e mëposhtme.