Show Biz

Mozzik: Bëhuni gati

Mozzik sot pritet që ta lansoj këngën e re, me titull ‘Dhelpër dianke’.

Mirëpo para se ta lansoj këtë këngë ai kë një pyetje për fansat e tij.

Mozzik përmes një foto të postuar në instastory i ka pyetur fansat e tij se çka do të ndodh sot në ora 23:59.

Image

FOTO GALERI

Po ashtu Mozzik në këtë këngë do të jetë solo dhe më ndryshe se si jemi mësuar ta shohim kohëve të fundit.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.