Show Biz

Mozzik anulon të gjitha koncertet për vitin 2018

 Mozzik konfirmon se nuk do të mbajë koncerte gjatë këtij viti.

Siq duket Mozzik ka bërë përzgjedhjen e planeve të cilat do ta përcjellin gjatë këtij viti.Ai tani do të mirret vetëm me projektet dhe hitet që do ti sjellë gjatë këtij viti.

Reperi bëri të ditur në llogarinë e tij personale Instagram një lajmë që i befasoi të gjithë fansat e tij. Ai deklaroi se nuk do të performojë në asnjë koncert për gjatë këtij viti 2018 ,që prej largimit nga kompania On Records ka zhvilluar një numër të vogël të performancave.

Para pak kohësh koncerti i tij i fundit sipas tij ishte në Diamonds Club të Ferizajit, ku ishte bashkë me Getinjon.

“Do flet koha, ju premtoj”,ka shkruar Mozzik.

Para pak kohësh koncerti i tij i fundit për këtë vitë ishte në Diamonds Club të Ferizajit,ku ishte bashkë me Getinjon./Kosova.info./

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.