Show Biz

Motrat Istrefi dhe Vildane Zeneli shijojnë mbrëmjen nën shoqërinë e Erolld Belegut

Dy këngëtaret e njohura të estradës, Nora dhe Era Istrefi, janë kthyer së fundmi nga pushimet që kaluan së bashku në jug të Shqipërisë.

Mbrëmjen e kaluar, ato janë mirëpritur në darkë nga miku i tyre i përbashkët, biznesmeni i njohur Erolld Belegu.

Pjesë e tryezës ka qenë edhe modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, e cila pas një kohe të gjatë është kthyer nga New Yorku në Kosovë.

Ka qenë biznesmeni i njohur nga Peja, ai i cili ka publikuar një fotografi të përbashkët me bukuroshet në rrjetin social Instagram.

“Mysafirët e mija shumë të veçanta nga Prishtina, Londra dhe New Yorku. Duke darkuar në shtëpinë time me shoqet e mia të dashura: Nora Istrefi, Era istrefi, Vildane ZenelI! Secila prej tyre unike në mënyrën e vet hyjnore”, ka shkruar Belegu.

Miqësia mes Norës, Erës dhe Erolldit vjen edhe nga vakti se të tre jetojnë në të njëjtën lagje private të kryeqytetit.

Era ka kohë që i mungon publikut në aspektin e prurjeve të reja në muzikë, ndërsa Nora ka shënuar së fundmi një rikthim në një projekt të përbashkët muzikor me Gjikon dhe Melindën. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort