Show Biz

Motra e Encës provokon keq, del në foto pa të brendshme

Të gjithë tashmë e njohim, Uindin, motrën e vogël të Encës e cila njuhet për karakterin e saj të çiltër dhe moskokçarës.

Uindi njihet si një vajzë tepër aktive në rrjetet sociale ku gjatë gjithë kohës poston foto nga jeta e saj personale duke ndarë me fansat dhe foto të cilat mund të konsiderohen pakëz intime.

Para pas minutash, Uindi postoi në Instagram një foto për të cilën jemi të sigurt se do të thyejë rrjetin.

Ajo ka publikuar një foto ku duket e shtrirë me bikini dhe të gjithë vëmendjen e marrin të pasmet e saj të mbushura dhe bombastike. Uindi e ka shoqëruar foton me një përshkrim ku tregon se fotoja është një tundim i vërtetë.

Kosova sot
Kosova sot

Next

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.