Kombëtare

Moti sot në Shqipëri

E mërkurë, 27 Maj 2020. Parashikimi i motit në Shqipëri.

RESHJET 

Nesër (e mërkurë, dt. 27) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT 

Nesër (e mërkurë, dt. 27) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 21°C

në vendet e ulëta: 9 / 22°C

në vendet malore: 3 / 15 °C

ERA 

Nesër (e mërkurë, dt. 27), era pritet të fryjë e lehtë.

Shfaq më shumë
//ugroocuw.net/4/3473483