Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 20 gradë

Të mërkurën në Kosovë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë ditës, vranësirat pritet të jenë më të shtuara, teksa mëngjesi parashihet të jetë i ftohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C.

Go to TOP