Tjera

Moti në Kosovë, temperaturat deri në 28 gradë celsius

Sot do të mbaj një mot kryesisht i ngrohtë.

Moti do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore nga 12ºC deri në 28ºC dhe në zonat e ulëta nga 17ºC në 28ºC.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.