Moti në Kosovë me diell 

Për sot në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 23°C.

Go to TOP