Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

“Mos ma luaj moralisten”, Alaudin Hamiti i reagon ashpër Shqipes gjatë spektaklit

Në spektaklin e natës së sotme (e hënë) në Big Brother VIP Kosova 2 pati përplasje të shumta ndërmjet banorëve.

Një diskutim mes Adrit dhe Ylli Dervishit u komentua në një klip që është përgatitur për këtë spektakël.

Bëhet fjalë për disa ngacmime që Buci ia bëri Adrit në lidhje me partneren e tij, Ilirjanën.

Në këtë mes ndërhyu Shqipe Hysenaj, të cilën prezantuesi Alaudin Hamiti nuk e la të fliste.


Ai iu drejtua ashpër duke thënë se ‘a ka pasur të dashur’ dhe se duhet të flas kur t’i thotë ai.


“Mos ma luaj moralisten. A ke pasur të dashur, që ta dish. Reago kur të them unë”, iu drejtua Hamiti.

Përkundër kësaj, në BBVK pati edhe disa situata të tjera të tensionuara.

Go to TOP