Show Biz

Morena Tarakut po i pëlqen veç në këtë stil

Morena Taraku siç duket po mundohet të na tregojë se ka të pasme aq seksi dhe ato i tregon veç në një stil, shkruan Syri.net Kosova.

Më herët ajo publikoi një video ku shihet e shtrirë buzë pishinës pa sytjena dhe në pah ishin të pasmet.

Ndërsa, sonte ajo erdhi me një imazh të ‘nxehtë’, përsëri e shtrirë.

Pos bukurive trupore, Morena tregoi edhe tatuazhet.

Kujtojmë se së fundi Morena ka qenë në Tajlandë ku edhe i bëri këto foto.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483