Show Biz

Morena Taraku tregon trupin e saj…

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku vazhdon të jetë shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Një të tillë, bukuroshja e ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj, ku shfaqet duke pozuar në pishinë me të pasmet e kthyera kah kamera.

Ajo duket mjaft tërheqëse, teksa vë në pah linjat atraktive trupore, për të cilat kujdeset në maksimum duke ndjekur ushtrimet në mënyrë intensive.

Morena përndryshe ka qenë prej muajsh e izoluar në shtëpinë e saj në Stamboll të Turqisë, pa mundësi lëvizje për shkak të pandemisë coronavirus.

Gjatë kësaj kohe, ajo publikoi këngën e saj më të fundit “F*ck your location”, e cila është pritur mirë nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

#trustkills

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Taraku ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë për fansat edhe një album. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.