Show Biz

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës

Kur bie fjala për personin më të komentuar në estradën shqiptare, padyshim shkon mendja tek Morena Taraku.

Bukuroshja bionde përmes rrjeteve sociale ofron shumë nga jeta dhe karriera personale, për të cilat adhurohet nga fansat e saj. Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Morena ka lënë ‘gojëhapur’ 1.1 milion ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

YOUR 🪐

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on